PODŁOGI
zamknij

BAMBUS PRASOWANY BINETTO

Czterostronnie fazowany, prasowany na gorąco bambus Binetto będzie Twoim wiernym towarzyszem przez wiele długich lat. Przepiękna ciemnobrązowa struktura o niejednolitym charakterze z pewnością trafi w gusta wszystkich tych, których interesują efektowne podłogi postarzane w atrakcyjnych cenach. Wykonany w klasycznym stylu parkiet łączy w sobie najlepsze cechy podłogi bambusowej, takie jak ponadprzeciętna wytrzymałość, efektowny wygląd i egzotyczny charakter. U nas możesz nie tylko zakupić parkiet, ale zlecić jego profesjonalny i niedrogi montaż. Układanie podłógŁódź, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Zgierz. Szybko i niedrogo. Rzeczywista barwa parkietu może nieznacznie różnić się od kolorów przedstawionych na zdjęciach. Spodnia część deski lakierowana, surowa.
 
Bambus lity prasowany, olejowany Binetto  14x130x1850mm
 

Budowa:
bambus lity prasowany.

Grubość warstwy użytkowej:
do 5mm. 

Łączenie:
pióro - wpust.

Kolor:
Binetto 

Metoda prasowania:
prasowanie na gorąco

Wykończenie krawędzi:
4 stronnie fazowane 

Grubość:
14mm + - 0.2mm

Szerokość:
130mm + -0.4mm

Długość:
1850mm

Zawartość wilgoci:
9 + -2%

Wykończenie:
powierzchnia lekko szczotkowana, wykończona olejowoskiem barwiącym Osmo-nakładany w technologii oksydacyjnej

Stopień połysku:
satyna

Klasa select,widoczne kolanka bambusowe

Spodnia warstwa deski lakierowana,surowawszystkie cechy dopuszczalne bez ograniczeń rozmiaru lub ilości, o ile nie powodują zmniejszenia wytrzymałości lub odporności na zużycie posadzki drewnianej.
Naturalna kolorystyka różnice w odcieniach mogą wystąpić pomiędzy wzornikami, próbkami czy fotografiami, a dostarczonymi partiami materiału. 
Dotyczy to również zmian wynikających z naturalnych procesów dojrzewania drewna zmieniającego swoją barwę w trakcie eksploatacji na skutek działania czynników zewnętrznych (np. działania promieni słonecznych).