PODŁOGI
zamknij

BAMBUS PRASOWNY TOLLO

Jedna z najbardziej klasycznych podłóg bambusowych dostępnych w naszej kolekcji. Jej niejednorodna, ciemna struktura kolorystyczna doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie królują tradycyjne aranżacje w stylu prowansalskim, rustykalnym oraz wielu innych. Podobnie jak wszystkie nasze podłogi egzotyczne, również bambus prasowany Tollo wykonany został w formie deski warstwowej z lakierowaną spodnią warstwą. Kolor rzeczywisty podłogi może nieznacznie różnić się od materiałów promocyjnych, należy wziąć również pod uwagę naturalne procesy dojrzewania drewna w trakcie eksploatacji. Oferujemy podłogi rustykalne oraz montaż i układanie podłóg na terenie Łodzi, Zgierza i okolicznych miast.
 
Bambus lity prasowany, olejowany  Tollo  14x130x1850mm
 

Budowa:
bambus lity prasowany.

Grubość warstwy użytkowej:
do 5mm. 

Łączenie:
pióro - wpust.

Kolor:
Tollo 

Metoda prasowania:
prasowanie na gorąco

Wykończenie krawędzi:
4 stronnie fazowane 

Grubość:
14mm + - 0.2mm

Szerokość:
130mm + -0.4mm

Długość:
1850mm

Zawartość wilgoci:
9 + -2%

Wykończenie:
powierzchnia lekko szczotkowana, wykończona olejowoskiem barwiącym Osmo-nakładany w technologii oksydacyjnej

Stopień połysku:
mat

Klasa select, widoczne kolanka bambusowe

Spodnia warstwa deski lakierowana,surowawszystkie cechy dopuszczalne bez ograniczeń rozmiaru lub ilości, o ile nie powodują zmniejszenia wytrzymałości lub odporności na zużycie posadzki drewnianej.
Naturalna kolorystyka różnice w odcieniach mogą wystąpić pomiędzy wzornikami, próbkami czy fotografiami, a dostarczonymi partiami materiału. 
Dotyczy to również zmian wynikających z naturalnych procesów dojrzewania drewna zmieniającego swoją barwę w trakcie eksploatacji na skutek działania czynników zewnętrznych (np. działania promieni słonecznych).