REMONTY
zamknij
602 42 77 54

UKŁADANIE PARKIETU

Piękny, odpowiednio dopasowany parkiet, to jeden z najważniejszych elementów aranżacji każdego domu. Połączenie odpowiedniej funkcjonalności, wysokiej trwałości oraz niebanalnej estetyki, udaje się jedynie najlepszym i właśnie dlatego, mając pełną świadomość wymagań, jakie stawiają przed nami nasi klienci, pragniemy zaoferować Państwu profesjonalne i szybkie układanie parkietów i podłóg, które z pewnością zachwycą wszystkich domowników oraz gości.

Bogaty wybór z naszej szerokiej oferty solidnych i efektownych parkietów drewnianych, w połączeniu z najwyższą jakością i profesjonalizmem wykonywanej przez nas pracy, stanowić będą kwintesencję satysfakcjonującej i kompleksowo wykonanej usługi na miarę Państwa oczekiwań. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w trudnej i skomplikowanej dziedzinie, jaką jest montaż parkietu, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższy standard w atrakcyjnej cenie.

Specjalnie dla Państwa układamy zarówno podłogi dębowe, bambusowe, jak i vinylowe czy rustykalne. Gorąco zachęcamy do wyboru kompleksowej usługi, jaką stanowi zakup parkietu wraz z profesjonalnym montażem, dającym gwarancję ponadczasowej satysfakcji.