REMONTY
zamknij
602 42 77 54

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Niezależnie od tego, czy planujesz generalny remont domu lub mieszkania, czy interesuje cię wykonanie wyłącznie drobnych poprawek – nasza ekipa remontowa szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie wykona każde zlecenie z branży remontowej!

Specjalizujemy się w pracach remontowo-wykończeniowych na terenie Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Zgierza i okolic. Świadczymy kompleksowe usługi remontowe, od montażu instalacji, poprzez malowanie ścian, aż po układanie parkietów i montaż podłóg. Wykończenia wnętrz to nasza pasja, ale także praca, w której nie uznajemy kompromisów. Właśnie dlatego, zlecając nam malowanie, gipsowanie, wykonanie instalacji hydraulicznych, montaż schodów i wiele innych usług, możesz być pewien, że usługa wykonania zostanie w sposób profesjonalny i zgodny z najwyższymi standardami panującymi w branży budowlanej. Oprócz bogatej oferty usług z zakresu wykończenia wnętrz naszą specjalnością jest także renowacja podłóg. Wykonujemy cyklinowanie, olejowanie oraz wiele innych procesów konserwacyjnych, dzięki którym twoja podłoga nawet po wielu latach będzie lśnić tak, jakby została ułożona wczoraj.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług:
  • wieloletnie doświadczenie,
  • terminowość i profesjonalizm,
  • najwyższej jakości materiały budowlane,
  • bogata wiedza z dziedziny wykończeń,
  • atrakcyjne ceny,
  • indywidualne podejście do klienta.
Nie masz pomysłu na stworzenie efektownej aranżacji? Potrzebujesz fachowej porady? Współpracujemy z uznanymi architektami i dekoratorami wnętrz. Ich doświadczenie oraz cenne wskazówki pomogą ci zaprojektować wystrój o jakim marzyłeś, a nasi pracownicy zrealizują każdy projekt z najwyższą starannością, uwzględniając każdy szczegół.

WYKONUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:

POSADZKA CEMENTOWA
WYLEWEK SAMOPOZIOMUJĄCYCH
TYNKÓW TRADYCYJNYCH
MALOWANIA I GŁADZI GIPSOWYCH
INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
INSTALACJI HYDRAULICZNYCH
GLAZURY / TERAKOTY / KAMIENIA NATURALNEGO
UKŁADANIA PARKIETÓW
LAKIEROWANIA PODŁÓG
CYKLINOWANIA
OLEJOWANIA
RENOWACJI I PIELĘGNACJI
SUFITY PODWIESZANE Z PŁYT K-G
ŚCIANKI DZIAŁOWE
INSTALACJE C.O.